Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp z.o.o w Braniewie skutecznie realizuje misję rozwoju sieci ciepłowniczej na terenie miasta.

W miesiącu listopadzie 2020r. spółka zrealizowała kolejne inwestycje – rozbudowę sieci ciepłowniczej. Wśród nowych odbiorców ciepła znalazły się budynki przy ulicach: Jagiełły i Al. Wojska Polskiego w Braniewie.

Ciepło z sieci miejskiej jako alternatywa dla indywidualnego ogrzewania budynku, to najczęściej wybierany sposób na ogrzewanie i ciepłą wodę.

Decyduje się na nią większość właścicieli domów jednorodzinnych, spółdzielni mieszkaniowych czy budynków usługowych.

Wybierając ciepło z miejskiego systemu ciepłowniczego mamy zapewnione : bezpieczeństwo, wygodę, ekologię i oszczędność.

Troska o poprawę braniewskiego powietrza – to także budowa świadomości ekologicznej mieszkańców.

 

kolaz1

 

Miło nam poinformować Państwa, że znaleźliśmy się w gronie 42 podmiotów które zostały ostatecznie zakwalifikowane do dofinansowania w ramach konkursu nr POIS.01.06.01-IW.03-00-005/19 na budowę systemu kogeneracyjnego w Spółce (http://poiis.nfosigw.gov.pl/skorzystaj-z-programu/zobacz-ogloszenia-i-wyniki-naborow-wnioskow/zrodla-wysokosprawnej-kogeneracji---v-konkurs/art,9,aktualizacji-list-projektow-wybranych-do-dofinansowania-dla-konkursu-nr-pois-01-06-01-iw-03-00-00519.html).

Aktualnie trwają prace związane uzupełnianiem dokumentów niezbędnych do zawarcia umowy, które planowane jest w grudniu tego roku.

Mamy nadzieję że nasze działania nie będą tylko infografiką, ale powstanie obiekt zaawansowany technicznie i przyjazny środowisku naturalnemu naszej małej ojczyzny.

NOWE PRZYŁĄCZENIA DO SIECI CIEPŁOWNICZEJ

W dniu 15 października tego roku, Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Spółka z o.o. w Braniewie zakończyło prace nad kolejną realizacją rozbudowy preizolowanej sieci ciepłowniczej z przyłączami i włączeniem budynków do miejskiego systemu ciepłowniczego miasta Braniewa.

Zrealizowana inwestycja umożliwi dostawę energii cieplnej na potrzeby budynków znajdujących się przy ul. Armii Krajowej nr 42 i 44 oraz ul. Żeromskiego nr. 7,9,13.

Celem przedsięwzięcia jest rozbudowa miejskiej sieci ciepłowniczej, poprawa efektywności energetycznej systemu, zmniejszenie zużycia energii oraz ograniczenie emisji zanieczyszczeń w tym emisji pyłów i gazów cieplarnianych.

 

zdjcia

 

Szanowni Państwo,

z uwagi na gwałtowny wzrost zachorowań oraz rozprzestrzenianie się koronawirusa informujemy Państwa, iż od dnia 29.10.2020 r. BIURO Spółki będzie nieczynne dla wszystkich Kontrahentów.

Wszelkie zapytania i wątpliwości można zgłaszać drogą telefoniczną tel. 55 644 15 15 lub mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakty telefoniczne do wszystkich działów znajdują się na stronie internetowej http://www.mpecbraniewo.pl lub poprzez platformę eBOK - elektroniczne biuro obsługi klienta https://e-bok.mpecbraniewo.pl

Jednocześnie zawiadamiamy, iż Punkt Kasowy Będzie nieczynny do odwołania. W tym czasie prosimy dokonywać płatności drogą elektroniczną.

Interesanci będą przyjmowani tylko w wybranych, wyjątkowych i nadzwyczajnych przypadkach, po wcześniejszym umówieniu daty i godziny, w wyznaczonych miejscach w siedzibie Spółki.

                                                                                                                                                                                                                               Zarząd Spółki