loga

 

Do końca sierpnia tego roku powstanie projekt budowlany układu kogeneracyjnego dla Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Braniewie. Jest to pierwsza część inwestycji, której efektem ma być powstanie systemu wysokosprawnej kogeneracji do wytwarzania ciepła i energii elektrycznej. To zdecydowanie największa inwestycja prowadzona przez Spółkę.

 

 

 

Materiał filmowy

 

 

 

Miło nam poinformować Państwa, że znaleźliśmy się w gronie 42 podmiotów które zostały ostatecznie zakwalifikowane do dofinansowania w ramach konkursu nr POIS.01.06.01-IW.03-00-005/19 na budowę systemu kogeneracyjnego w Spółce (http://poiis.nfosigw.gov.pl/skorzystaj-z-programu/zobacz-ogloszenia-i-wyniki-naborow-wnioskow/zrodla-wysokosprawnej-kogeneracji---v-konkurs/art,9,aktualizacji-list-projektow-wybranych-do-dofinansowania-dla-konkursu-nr-pois-01-06-01-iw-03-00-00519.html).

Aktualnie trwają prace związane uzupełnianiem dokumentów niezbędnych do zawarcia umowy, które planowane jest w grudniu tego roku.

Mamy nadzieję że nasze działania nie będą tylko infografiką, ale powstanie obiekt zaawansowany technicznie i przyjazny środowisku naturalnemu naszej małej ojczyzny.